Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Zvoneček po stopách historických památek Písku

Děti z Modrého zvonečku se vydaly na vycházku za objevováním historických památek Písku. Viděly hrad, Kamenný most, Křižíkovo elektrárnu, hradby, Putimskou bránu, parkány, hradební příkop a kostel svaté Trojice. Při procházce kolem řeky pozorovaly labutě a kachny. Dětský jásot z této podívané zastavoval kolemjdoucí. Jiskřičky štěstí v dětských očích jim zůstal v úsměvu a snad se dokázali v uspěchaném dni na chvilku zastavit a objevovat obyčejné krásy přírody.

napsala Věra Křečková

Stáhnout soubor

Název odkazuOtevřít odkazPopis k odkazu
Název odkazu 2Otevřít odkazPopis k odkazu 2

Další Aktuality

PF 2022

Ježíšek ve Sluníčkách

Sluníčka – vánoční koleda

Sluníčka a jejich vánočka

Kuřátka a jejich koleda – video 3

Kuřátka a jejich koleda – video 2