S človíčkem v muzeu – Jahůdky


I v letošním roce jsme měli možnost opět navštěvovat Prácheňské muzeum  v Písku, kde nás provázel náš oblíbený kamarád Človíček.

Zajímavý a pestrý program, který si pro nás Človíček pokaždé připravil, nás seznámil s mnoha věcmi a zvyklostmi. Měli jsme možnost si vyzkoušet, jak se ručně mlelo obilí, pekli jidáše, prozkoumali jsme spousta zajímavých míst, která muzeum ukrývá a závěrem nás Človíček navštívil v naší MŠ, kam nám přinesl dárečky a my se s ním rozloučili.
Alena Dlouhá