Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je neděle, 19. ledna, svátek má Ilona, gratulujeme!

Altán z pébéčka

Na konci minulého školního roku proběhlo naše známé PÉBÉČKO – projekt parcipativního rozpočtu našeho města pro školy. Obdrželi jsme neinvestiční účelový příspěvek ve výši 50 tis. Kč. Společně jsme přemýšleli, diskutovali a pak hlasovali o tom, co nám chybí ve škole. Vyhrál přístřešek a teď je tu. Stojí před školou nedaleko mlžítka. Je tu pro nás. Bude nás chránit proti slunci, proti dešti i proti bolavým nohám. Užívejme ho s láskou a rozumem, neubližujme mu a pěkně o něj pečujme. Je pro nás moc důležitý.

Všechny vchody do školy natáčejí kamery a jedna z nich se postará i o náš altán.

Děkujeme za podporu a váš aktivní přístup k věcem kolem nás.

Váš školní parlament

Stáhnout soubor

    altan2altan1

Další Aktuality

Rozšíření kamerového systému ve škole

Péefko 2020 z Tylovky

PŘEDVÁNOČNĚNÍ pro rodiče, učitele a děti

Čtvrtá beseda s absolventy za námi

Výsledky voleb do školské rady za zákonné zástupce žáků

Pomáháme v Nemocnici Písek