DEN DVOJČAT A TURNAJ V PEXESE

Ve čtvrtek 9. února proběhly hned dvě velké akce najednou a to den dvojčat a velký turnaj v pexesu.

O velké přestávce se  dvojčata sešla ve velké tělocvičně, aby se předvedla a zapózovala fotografům. :)

Odpoledne ve 14, 30 pak začalo pexeso. Hráči se rozdělili do třech kategorií podle ročníků. Hrála hlavně dvojčata, ale odvážných jednotlivců tam také několik dorazilo. Každá hra trvala osm minut a vítěz dostal modrý žeton. Ve druhé kategorii pak na konci skončily se stejným ziskem tři dvojice, a tak došlo na rozstřel, na nemilosrdný boj o první místo. Dopadlo to mezi nimi moc zajímavě, protože všechna dvojčata i teď získala stejný počet výher i proher, a tak obsadila 1. – 3. místo společně.

Tento den se velice podařil a určitě ho zase někdy zopakujeme.

Tereza Bečvářová

P. S. Fotografie k článku najdete na této adrese: https://goo.gl/photos/yyeLxyNvLBrb3tes9