Domácí testování – ČŠI

Na stránkách České školní inspekce je pro domácí testování uvolněno mnoho didaktických testů z různých předmětů i gramotností pro domácí použití. Ve škole připravujeme k využití na ověřování znalostí.

Stačí si pouze zdarma vytvořit svůj účet.

Odkaz na přihlášení zde.

InspIS SET – systém pro elektronické testování je univerzální elektronická platforma České školní inspekce pro ověřování výsledků žáků v počátečním vzdělávání. Jejím prostřednictvím je možné provádět elektronické ověřování výsledků žáků v jakémkoli ročníku, v jakémkoli předmětu či jakékoli vzdělávací oblasti, metodou výběrových i plošných šetření.  Systém je možné využít také pro testování na úrovni školy – v rámci školních evaluačních aktivit nebo pro domácí přípravu žáků.

Součástí systému InspIS SET je veřejná databanka testových úloh, přístup do ní mají všechny školy a všechna školská zařízení a dle svého uvážení si z ní mohou samy vybrat příslušné úlohy a otázky pro realizaci vlastního elektronického testování dle rozhodnutí ředitele školy nebo pedagoga. Výsledky, které elektronickým testováním uživatelé a školy získají, jsou k dispozici pouze jim – v případě domácího testování rodičům a jejich dětem, u školního testování pak školám. Prezentační video o systému InspIS SET: modul pro školní testování k dispozici zde, modul pro domácí testování k dispozici zde.