Informace k prázdninovému provozu ve školkách v Písku

Upozornění k prázdninovému provozu ve školkách v Písku

Připomínáme rodičům, že v období prázdnin se platí stravné i školné v jednotlivých školkách v hotovosti. Platbu vybírají paní učitelky hned 1. den při nástupu dítěte do dané MŠ, vždy dopředu na celý pobyt v této MŠ.

Výše stravného a školného se může lišit podle jednotlivých subjektů, v průměru se pohybuje kolem 50,- Kč za 1 den.

Prosíme rodiče, aby měli při nástupu dítěte připravené peníze (drobné, ne velké bankovky).

Prosíme rodiče, aby vždy 1.den nástupu do každé MŠ (pondělí) přivedli děti nejpozději do 8.30 (z důvodu hlášení počtu dětí do kuchyně). Pokud přihlášené dítě nepřijde, prosíme o telefonickou omluvu na telefon dané MŠ.

Přejeme všem dětem i rodičům krásné a pohodové prázdniny.