Jaro jsme, jako každý rok, řádně a s úsměvem, přivítali „Sluníčkovým“ dnem. Oslavili jsme několik narozenin, prožili velikonoční svátky, na které jsme se poctivě připravovali a zaseli semínka na naši školkovou zahrádku. Navštívili jsem Městskou knihovnu v Písku, Divadlo Fráni Šrámka a setkali se se spoustou zajímavých lidí, kteří navštívili naši MŠ. Konec školního roku už se blíží, ale my už teď víme, že naše „školkové radovánky“ ještě nekončí.
Alena Dlouhá

