Karneval školní družiny

V pátek 10. února pořádala školní družina tradiční karneval /21. ročník/. Po krátkém průvodu školou se 174 dětí shromáždilo v tělocvičně, kde se tančilo a soutěžilo. V závěru byly vyhodnoceny nej. masky: Robot – Julie Holická 1.B, Marge z rodiny Simpsnových – Hana Kotlínová 2.D, Upírka – Barbora Dragounová 2.B, Didžej-ka – Alžběta Rodinová 3.D, Maugli – Leon Kočko 4.A, Volské oko – Anna Vlnová 4.A. Moc děkujeme paní Ivetě Holečkové z cukrárny Park Cafe 67 za krásné dorty pro vítěze a zákusky pro všechny zúčastněné.

VlastaVlasatá, vedoucí vychovatelka ŠD