Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je pátek, 23. února, svátek má Matěj, gratulujeme!

Komentář ředitele školy k připomínkám z třídních schůzek 7.3.2017

Děkuji všem rodičům za účast na třídních schůzkách, projednání všech bodů navrhovaného programu a zpětnou vazbu, která nám pomáhá o školních věcech a školním životě přemýšlet a směřovat nás dál v naší vizi být školou, kde si každý najde svoje. Pokud máte připomínky, dotazy či podněty, nečekejte s nimi až na další schůzky. My všichni (vedení školy i vyučující) jsme připraveni konzultovat podobné ihned a nejlépe osobně po předchozí domluvě.

Komentář ředitele školy k připomínkám z třídních schůzek 7.3.2017Stáhnout soubor