Komentář ředitele školy k připomínkám ze třídních schůzek dne 5.10.2021

Děkuji všem rodičům za účast na třídních schůzkách, projednání všech bodů navrhovaného programu a zpětnou vazbu, která nám pomáhá o školních věcech a školním životě přemýšlet a směřovat nás dál v naší vizi být školou, kde si každý najde svoje. Ve výše uvedených řádcích jsem se pokusil šířeji a v souvislostech odpovědět na jednotlivé dotazy či situace. Pokud by se vám zdálo, že to „není ono“, ozvěte se. Rád se nad věcí sejdu i osobně. Pokud máte další připomínky, dotazy či podněty, nečekejte s nimi až na další schůzky. My všichni (vedení školy i vyučující) jsme připraveni konzultovat podobné ihned a nejlépe osobně.

Pavel Koc, ředitel školy

Komentář ředitele školy k připomínkám ze třídních schůzek dne 5.10.2021Stáhnout soubor