... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je pátek, 10. července, svátek mají Libuše a Amálie, gratulujeme!

Naši předškoláci – Sluníčka

Činnosti zaměřené na přípravu do první třídy dělají děti velice rády. Hrají si na školu, ale zároveň rozvíjejí veškeré kognitivní vlastnosti, schopnosti a dovednosti, které jsou důležité pro vstup do základní školy.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????