Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je středa, 26. února, svátek má Alexandr, gratulujeme!

Naši předškoláci – Sluníčka

Činnosti zaměřené na přípravu do první třídy dělají děti velice rády. Hrají si na školu, ale zároveň rozvíjejí veškeré kognitivní vlastnosti, schopnosti a dovednosti, které jsou důležité pro vstup do základní školy.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ a zájmové vzdělávání a školské služby školní družiny a školního klubu pro školní rok 2020/2021

První pomoc – Sluníčka

Divadélko v MŠ

Naši malíři – Zvonečci

Kuřátka

Hurá, sněží – Sluníčka