Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je středa, 26. února, svátek má Alexandr, gratulujeme!

Naši předškoláci – Sluníčka

Činnosti zaměřené na přípravu do první třídy dělají děti velice rády. Hrají si na školu, ale zároveň rozvíjejí veškeré kognitivní vlastnosti, schopnosti a dovednosti, které jsou důležité pro vstup do základní školy.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????