Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Návštěva Jana Kollera na Tylovce

Dnes nás poctil návštěvou Jan Koller. Tohoto bývalého reprezentanta ČR ve fotbale netřeba více představovat, každý ho zná. Popovídal si s dětmi, zahráli jsme si společně vědomostní fotbalovou hru, došlo i na společné fotografování a autogramiádu. Bylo to moc milé setkání. Děkujeme paní vychovatelce V. Vicherkové za zprostředkování kontaktu a moderátorům Jáchymovi a Mie za dobré otázky.

Stáhnout soubor

    JK (5)JK (6)JK (1)JK (7)JK (4)JK (8)JK (11)JK (2)JK (9)JK (3)JK (10)

Další Aktuality

Letní příměstské tábory 2024

Hledáme uklízečku/uklízeče do ZŠ

Karneval školní družiny

Den otevřených dveří v 1. třídách

Pozvánka na akci V tanečním rytmu 2024

Celoškolní projektový den civilní ochrany