Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je pátek, 23. února, svátek má Matěj, gratulujeme!

Obhájili jsme titul Ekoškola!

Dne 22.6. jsme se vypravili do Prahy, abychom převzali titul Ekoškola z rukou ministra životního prostředí pana Richarda Brabce.

V mezinárodním projektu jsme uspěli již podruhé. Předcházela mu náročná celoroční práce s Ekotýmem dobrovolníků, žáků školy, které vede Mgr. Yvona Zuntová.

Stručně vysvětleno, pořádáme ekoaktivity pro celou školu, třídíme odpad, šetříme vodou a energií, máme přírodní zahradu, vedeme mladší spolužáky ke vztahu k přírodě.

Celá akce byla výborně připravena ekologickým sdružením Tereza, a tak jsme se také podívali do Valdštejnského paláce a zahrad a nakonec pluli parníkem po Vltavě s ostatními 40 Ekoškolami z celé ČR.

Za dva roky musíme titul znovu obhájit, tak nám držte palce.

Ekotým ZŠ J.K.Tyla a MŠ

SAM_3320SAM_3324SAM_3329