Omezení dodávky tepelné energie pro topení a ohřev TUV

Právě teď jsme byli informováni z písecké teplárny… Dle telefonického vysvětlení pracovníků lze očekávat zítra ve škole a všech mateřských školách teploty jako ve čtvrtek minulý týden, kdy byla situace podobná. Prosím počítejte s tím vy i vaše děti ve smyslu teplého oblečení. Děti se nebudou muset přezouvat, pokud si budou chtít nechat zimní boty.

Vážení odběratelé,

z důvodu opravy předehříváků po havárii kotle na zdroji Výtopna Samoty, bude kotel dnes  tj. 1.12.2020 ve 22.00 hod. odstaven.

Práce na opravě budou zahájeny ve středu ránu v brzkých ranních hodinách, poté co kotel vychladne a bude možné zahájit činnost. Následovat bude tlaková zkouška a obnovení provozu předpokládáme ve středu  2.12.2020 v podvečerních hodinách.

Dodávka tepelné energie pro topení a ohřev TUV bude částečně omezena.

Pro snížení dopadu již od pondělí večer nahříváme horkovodní systémy a akumulujeme tepelnou energii.

O dalším postupu Vás budeme informovat.

Omlouváme se za komplikace s omezením dodávky a děkujeme Vám za pochopení.

Mgr. Andrea Žáková, ředitelka a.s.

Informace o odstávkách  a o  aktuální situaci k havárii  najdete na stránkách:   http://www.tpi.cz/odstavky.php