Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Organizační změny ve školním klubu od 7. 12. 2020

Vzhledem k tomu, že od 7. 12. bude možno na naší škole opět organizovat činnost školního klubu, prosím všechny, kteří se v září do školního klubu přihlásili a mají o využívání školního klubu zájem, aby tak učinili do pátku 4. 12. 2020.

Svůj zájem nahlaste mailem na adrese jr.hladky@zstylova.cz

Školní klub bude otevřen od 6:00  do 7:40 a odpoledne do 16:00 hodin. Vzhledem k tomu, že provoz školního klubu je omezen homogenitou skupiny nebo počtem 10 žáků, potřebujeme předem vědět, s jakým počtem žáků máme počítat. Podle zájmu pak otevřeme 1 nebo více oddělení školního klubu.

 

Vedení školy

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Tyláček č. 117 – letní čtení k vodě a na výlety

Život dětem 2021 – myslíme i na druhé

Nabídka volného místa – francouzský jazyk

Post Bellum – Příběhy našich sousedů

Krásné prázdniny a klidné léto všem!

Ohlédnutí za distančním Ekotýmem