Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Organizační změny ve školním klubu od 7. 12. 2020

Vzhledem k tomu, že od 7. 12. bude možno na naší škole opět organizovat činnost školního klubu, prosím všechny, kteří se v září do školního klubu přihlásili a mají o využívání školního klubu zájem, aby tak učinili do pátku 4. 12. 2020.

Svůj zájem nahlaste mailem na adrese jr.hladky@zstylova.cz

Školní klub bude otevřen od 6:00  do 7:40 a odpoledne do 16:00 hodin. Vzhledem k tomu, že provoz školního klubu je omezen homogenitou skupiny nebo počtem 10 žáků, potřebujeme předem vědět, s jakým počtem žáků máme počítat. Podle zájmu pak otevřeme 1 nebo více oddělení školního klubu.

 

Vedení školy

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

O staré vrbě – pohádka pro všechny

Sedmáci zdraví z lyžařského kurzu…

Projektový Den civilní ochrany ve fotografiích

Nabídka pracovního místa – uklízeč/uklízečka na dohodu o pracovní činnosti na úklid areálu ZŠ

Schůzka k přijímacímu řízení na střední školy pro rok 2022/2023

Nabídka pracovního místa – kuchař/kuchařka 5. MŠ