Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Organizační změny ve školním klubu od 7. 12. 2020

Vzhledem k tomu, že od 7. 12. bude možno na naší škole opět organizovat činnost školního klubu, prosím všechny, kteří se v září do školního klubu přihlásili a mají o využívání školního klubu zájem, aby tak učinili do pátku 4. 12. 2020.

Svůj zájem nahlaste mailem na adrese jr.hladky@zstylova.cz

Školní klub bude otevřen od 6:00  do 7:40 a odpoledne do 16:00 hodin. Vzhledem k tomu, že provoz školního klubu je omezen homogenitou skupiny nebo počtem 10 žáků, potřebujeme předem vědět, s jakým počtem žáků máme počítat. Podle zájmu pak otevřeme 1 nebo více oddělení školního klubu.

 

Vedení školy

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Pozvánka dna Drakiádu školního parlamentu

Komentář ředitele školy k připomínkám ze třídních schůzek dne 5.10.2021

Úspěch ve výtvarné soutěži

Reportáž z Tylovky na stránkách aktuálního vydání Učitelských novin…

Tyláček je nejlepším časopisem 2. stupně ZŠ v Jihočeském kraji v roce 2021!

Třídní schůzky a schůzka třídních důvěrníků