Dnes je sobota, 20. dubna, svátek má Marcela, gratulujeme!

OZOBOT je tu pro nás/vás

Ozobot je interaktivní hračka, která rozvíjí kreativitu a logické myšlení. Zároveň je to ale skvělá didaktická pomůcka představující nejkratší a nejzábavnější cestu ke skutečnému programování i robotice.

Ať už jste zkušený inženýr nebo dítě, Ozobot může být tak náročný a zábavný, jak si ho uděláte. Jednoduchý a intuitivní, ale i vysoce programovatelný a upravovatelný.

Ozobot nabízí něco pro všechny koumáky a hračičky.

Ozobot využívá ke komunikaci unikátní barevný jazyk založený na různých variacích zelené, modré a červené, přičemž každá variace znamená pro Ozobota jiný povel – tzv. ozokód. Můžete měnit rychlost, směr, barvu a intenzitu blikání integrované LED diody. Můžete nechat Ozobota rotovat jako tornádo nebo tančit pozpátku. Nakreslete čáru a Ozobot ji ihned začne sledovat pomocí světelných senzorů jako lokomotiva kolejnici. Nakreslete na čáru křižovatku a Ozobot se sám rozhodne, kterým směrem se vydá.

Milí rodiče,

6. 11. 2018 od 16:00 – 17:00 máte jedinečnou příležitost, vyzkoušet si OZOBOTA prakticky, společně s Vaším dítětem. Ukázka se uskuteční ve třídě 5.D pod vedením zkušené lektorky Štěpánky Baierlové. Před tím se s ním budou seznamovat i vyučující.

Těšíme se na Vás.

více např. zde