Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

Plán akcí KMŠ na ZÁŘÍ 2019

- V pondělí 2.září začíná nový školní rok, těšíme se na všechny děti ve třídě Hvězdiček i ve třídě Sluníček.

- Každé úterý již od 3. září až do 12. listopadu chodí starší děti na plavání. Prosíme o příchod do MŠ  nejpozději do 8.00.

Bližší informace dostali všichni na lístkách a též visí na nástěnce.

–  Srdečně zveme všechny rodiče na informační schůzku ve čtvrtek 12. září od 16.30.

Na programu budou informace o provozních a organizačních záležitostech školky, program akcí na 1. pololetí školního roku, seznámení se sdružením rodičů KáMoŠ. Samozřejmě bude prostor i na dotazy a připomínky rodičů.

Ve středu 18. září prijede divadlo Zvoneček s pohádkou „O koblížkovi“.  Pohádka začíná v 10.00.

Každý čtvrtek od 26.září bude od 12.30 kroužek pro předškoláky „Kuliferda“ – příprava na školu, práce s pracovními sešity Kuliferda.

Vede paní učitelka Jitka, určeno pro všechny předškolní děti.