Pokyny pro 1. a 2. třídy od 18.11.2020

Vážení rodiče,

v souvislosti s uvolňováním vládních opatření nastoupí ve středu 18.11. k prezenční výuce žáci 1. a 2.tříd.

Prosíme vezměte na vědomí tyto informace, kterými specifikujeme vládní nařízení pro podmínky naší školy:

– školní družina bude fungovat v homogenních třídních kolektivech v kmenových třídách a její  otevření bude každý den od 6:00hod do 7:30 hod., odpoledne pak do 16:30 hod.

– nástup do školy (otevření školy) bude pro děti, které nevyužijí ranní družinu, od 7:30 hod., lze přicházet až do 7:55 hod.

– výuka bude dle tradičního rozvrhu včetně TV (vycházka, pobyt venku, příp. jiná výuka) a HV (teorie bez zpěvu), kromě „půlených“ hodin, tam bude vždy jedna hodina vyhrazena výuce celé třídy, druhá obědu, přesný rozpis odchodů na obědy uveřejníme později

– děti obdrží ve středu „lísteček“ s dotazem na čas příchodu do družiny a odchodu z ní, prosíme vyplňte obratem a pošlete zpět do školy po Vašem dítěti

– ve třídách budeme často větrat – oblečte tedy prosím své děti teple, zimní bundu si mohou vzít v případě potřeby sebou do třídy

– v jídelně se normálně děti mohou stravovat jako za běžného provozu (ostatní děti si jako doposud mohou obědy vyzvedávat do přinesených nádob)

-roušky/respirátory musí mít děti po celou dobu pobytu ve škole , při výuce, pokud se nepohybují po třídě, mohou dle dřívějšího vyjádření KHS Č. Budějovice využít štít

Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou.