Pozvánka na třídní schůzky

Třídní schůzky proběhnou letos jinak než obvykle.
Původně oznámený termín na úterý 29.9.2020 jsme rozvolnili do celého týdne od úterý 29.9.2020 do pátku 2.10.2020 z důvodů zhoršující se epidemiologické situace se snahou snížit potencionální rizika.

Kolegům třídním jsem doporučil tři možnosti:

a) stejný online systém Teams, který budou žáci případně využívat na distanční výuku (pozvánku najdete v eŽK v záložce Online schůzky), a který využijeme ve čtvrtek 24.9.2020 i na online schůzku třídních delegátů Spolku rodičů – společně odladíme a naučíme se;

b) za přísných hygienických podmínek  ve škole (dezinfekce rukou, roušky, větrání, úklid po akci);

c) mimo školu venku mimo uzavřené prostory.

Vyčkejte prosím oznámení TU (kdy, kdy, jak) resp. domluvte se s třídními na podobě, která vám všem vyhovuje.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

Pavel Koc, ředitel školy

Program TS 29.9.-2.10.2020Stáhnout soubor