Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je středa, 13. prosince, svátek má Lucie, gratulujeme!

Přijetí úspěšných žáků školy paní starostkou

Město ocenilo úspěšné žáky základních škol

V Trojici se uskutečnilo tradiční předprázdninové setkání vedení města s úspěšnými žáky a studenty.

Město ocenilo výsledky, kterých dosáhli ve vědomostních, uměleckých a výtvarných soutěžích.

„Vážím si těchto úspěchů. Děkuji žákům a studentům, ale také pedagogům, pod jejichž vedením se děti připravují. Poděkování patří také rodičům, kteří jim vytvářejí podmínky pro školní i mimoškolní aktivity,“ zdůraznila starostka Eva Vanžurová.

Za naši školu byli oceněni (často i jako zástupci celých sportovních kolektivů): Prokop Vovesný, Matěj Pobříslo, Lucie Vinárková, Patrik Ondo, Viktorie Mohňanská, Eliška Matějková, Rozálie Zapletalová, Tomáš Kuchta, Nicole Müllerová, Julie Klementová, Josef Zábranský, Anna Zapletalová, Matěj Kadlčák, Denisa Oblouková a Kateřina Suková. Ocenění se dostalo i paní učitelce Evě Hralové a paní učitelce Pavle Šrůtové, oběma za vedení dětí ve výtvarných aktivitách.

text a foto: Deník Písecka / Libuše Kolářová

trojicetrojice2trojice3trojice4trojice5trojice6trojice7trojice8