Prázdninová manéž za

Hurááááááááááá!

Tylovka na Veletrhu volnočasových aktivit

Předprázdninový čas se rozhodlo Město Písek a jeho školský odbor zpestřit dětem uspořádáním veletrhu volnočasových aktivit.

Aktivním účastníkem této akce se stala i Tylovka. Představil se školní parlament, Ekotým, basketbalový tým Sršni a kroužek Line Dance. Všechny tyto aktivity přesahují rámec školního vyučování.

Pro děti byly připraveny soutěže jak logické a vědomostní (pexeso, piškvorky), tak i zábavné, které v rámci Dne dětí připravují starší žáci pro své mladší kamarády (skákání v pytlích, kuželky, puzzle, vyprávěcí kostky). Svoji  charitativní aktivitu představil školní parlament (Dobrodruzi). Ekotým připravil pro návštěvníky ukázky tradičních her a aktivit (kuličky, praní na valše). Došlo i na praktickou ukázku třídění odpadu.

Kroužek Line Dance a Sršni pak ukázali návštěvníkům možnosti jak aktivně a zábavně rozhýbat své tělo.

Zkrátka a dobře – Tylovka byla na prvním Veletrhu volnočasových aktivit vidět a ukázala, že umí dětem nabídnout i mimo vyučování mnoho zábavných a užitečných aktivit.

IMG-20190620-WA0002 (2)64956145_10157339104836252_5236249987834183680_n