Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Tylovka v létě nespí

V červenci a srpnu bude na Tylovce živo. Kromě investičních akcí a příměstských táborů se u nás uskuteční i dva turnusy příměstských táborů, které budou realizovány v rámci projektu „Inkluzivní vzdělávání pro školy zřízené městem Písek„, který je spolufinancován Evropskou unií. Tábory proběhnou 27.7 – 2.8. a 10.-16.8..

Hlavním cílem projektu je cituji:  „utvořit systém opatření na úrovni místní vzdělávací sítě, který omezí dopady sociálního vyloučení části obyvatel na schopnost dětí a žáků udržet se ve školách hlavního vzdělávacího proudu, pomůže předejít školnímu neúspěchu a dosahovat úspěchů ve vzdělávání.“

Děti budou během týdne kombinovat přípravu na vzdělávání, pohybové aktivity a různé zajímavé výlety a stráví tak jistě nejen zábavný, ale i užitečný týden.

Registrační číslo projetu: CZ.02.3.61/0.0/0.0/19_075/0016923

Doba realizace: 1.7.2020 – 31.12.2022

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Konzultační odpoledne

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Nabídka volného místa – hledáme češtináře/češtinářku

Aktuální informace Policie ČR

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 11.MŠ Na Ryšavce

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 5.MŠ Fügnerovo nám.