Upozornění k prázdninovému provozu v MŠ

Upozornění k prázdninovému provozu ve školkách v Písku

Připomínáme rodičům, že v období prázdnin se platí stravné i školné v jednotlivých školkách v hotovosti.

Platbu vybírají paní učitelky hned 1. den při nástupu dítěte do MŠ, vždy dopředu na celý pobyt v dané MŠ.

Výše stravného a školného se může lišit podle jednotlivých subjektů, v průměru se cena pohybuje kolem 50,- Kč za 1 den.

Prosíme rodiče, aby měli při nástupu dítěte připravené drobné peníze v odpovídající výši.

Prosíme rodiče, aby vždy 1. den nástupu do každé MŠ (pondělí) přivedli děti nejpozději do 8.00 (z důvodu hlášení počtu dětí do kuchyně).

Pokud přihlášené dítě nepřijde, prosíme o telefonickou omluvu na telefon dané MŠ.

Přejeme všem dětem i rodičům krásné a pohodové prázdniny.