Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je neděle, 22. září, svátek má Darina, gratulujeme!

Upozornění na prázdniny

Upozornění k prázdninovému provozu ve školkách v Písku

Připomínáme rodičům, že v období prázdnin se platí stravné i školné v jednotlivých školkách v hotovosti.Platbu vybírají paní učitelky hned 1. den při nástupu dítěte do MŠ, vždy dopředu na celý pobyt v dané MŠ.
Výše stravného a školného se může lišit podle jednotlivých subjektů, v průměru se cena pohybuje kolem 50,- Kč za 1 den.
Prosíme rodiče, aby měli při nástupu dítěte připravené peníze v odpovídající výši.
Platba v hotovosti se netýká 1. týdne v KMŠ, u našich dětí se inkasuje z účtu jako během roku.
Prosíme rodiče, aby vždy 1.den nástupu do každé MŠ (pondělí) přivedli děti nejpozději do 8.00 (z důvodu hlášení počtu dětí do kuchyně). Pokud přihlášené dítě nepřijde, prosíme o telefonickou omluvu na telefon dané MŠ.
O letních prázdninách se neodhlašuje přes STRAVA.CZ !!

Přejeme všem dětem i rodičům krásné a pohodové prázdniny.