Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Vánoce a tvoření s rodiči – Sluníčka

Není dítěte, které by nezářilo radostí a spokojeností, když si do své školky může přivést rodiče, sourozence a stráví tam společné chvíle.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Aktivity pro předškoláky 15. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 14. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 13. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 12. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 11. 1. 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. PROSINCE 2020 DO 10. LEDNA 2021