Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Vánoce a tvoření s rodiči – Sluníčka

Není dítěte, které by nezářilo radostí a spokojeností, když si do své školky může přivést rodiče, sourozence a stráví tam společné chvíle.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Vánoce na Tylovce e-katalog

Vánoční jarmark a Charitativní stánek na náměstí – zrušeno

Charitativní prodej andílků z Tylovky ve středu 1.12.2021 na Velkém náměstí

Kamarádi z hmyzí říše

Pozvánka dna Drakiádu školního parlamentu

Reportáž z Tylovky na stránkách aktuálního vydání Učitelských novin…