Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

Vánoce a tvoření s rodiči – Sluníčka

Není dítěte, které by nezářilo radostí a spokojeností, když si do své školky může přivést rodiče, sourozence a stráví tam společné chvíle.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????