Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Vánoce a tvoření s rodiči – Sluníčka

Není dítěte, které by nezářilo radostí a spokojeností, když si do své školky může přivést rodiče, sourozence a stráví tam společné chvíle.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Hledáme uklízečku/uklízeče do ZŠ

Eskymáci v Jahůdkách

Jahůdky se starají o ptáčky

Jahůdky v knihovně

Den otevřených dveří v 1. třídách

Tylovka je fakultní školou Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity