Vánoce a tvoření s rodiči – Sluníčka

Není dítěte, které by nezářilo radostí a spokojeností, když si do své školky může přivést rodiče, sourozence a stráví tam společné chvíle.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????