Prázdninová manéž za

Hurááááááááááá!

Vedení města ocenilo úspěšné žáky

Slavnostní ocenění žáků a studentů, kteří v tomto školním roce úspěšně reprezentovali své školy a město Písek v krajských, celostátních i mezinárodních soutěžích, se uskutečnilo ve středu 19. června 2019 ve Svaté Trojici. Starostka města Eva Vanžurová, předseda komise pro výchovu a vzdělávání Jan Adámek a vedoucí oddělení školství Andrea Klimešová předali za výjimečné výkony v oblasti vědomostní, společenské, kulturní, umělecké a sportovní pamětní listy a drobné dárky 134 žákům a studentům píseckých základních a středních škol, včetně základní umělecké školy a domu dětí a mládeže. Uznání a poděkování vyjádřili rovněž jejich pedagogům i rodičům.

Za naši školu byli oceněnými:

Mgr. Patrik Ředina, vyučující hudební výchovy a vedoucí školního sboru

Tim Vallet (za tým) Jr.NBA – 1.místo kraj, 9.místo ČR
Daniel Hejl (za tým) Přebor základních škol v basketbale chlapců – 1.místo kraj, 1.místo ČR
Zdeněk Třeštík (za tým) Přebor základních škol v házené chlapců – 3.místo kraj
Adéla Hosnédlová (za tým) Přebor základních škol v házené dívek – 1.místo kraj
Gabriela Hachová (za tým) Přebor základních škol v basketbalu dívek – 3.místo kraj
Prokop Vovesný Jihočeský zvonek – kategorie II sólo – 1.místo
Sonia Volfová Jihočeský zvonek – kategorie I sólo – 1.místo
Adam Pinkas Celostátní výtvarná soutěž „Čeho se bojím, z čeho mám strach“ – kategorie 2.-3.třída – 1.místo
Sharon Horváthová Celostátní výtvarná soutěž „Čeho se bojím, z čeho mám strach“ – kategorie 6.-7.třída – 1.místo
Aneta Valášková Celostátní výtvarná soutěž „Čeho se bojím, z čeho mám strach“ – kategorie 8.-9.třída – 1.místo