Velikonoční výzva pro děti z KMŠ a 9. MŠ

Milí rodiče,

naše Velikonoční hra je v plném proudu, karty s úkoly si můžete kdykoliv vyzvednout v  bageterii. Od pondělí 29. 3. od 8.00 budou tamtéž připraveny k vyzvednutí  sladké odměny.

Máme pro Vás  ještě jednu velikonoční nabídku.

V areálu ZŠ je velikonoční strom, na který školáci mohou zavěsit vyrobená vajíčka.  Rádi se připojujeme k této aktivitě také v naší  školce. Vzhledem k tomu, že areál  MŠ nemůže zůstávat otevřený, rozhodli jsme se, že s Vaší pomocí vytvoříme velikonoční výzdobu vstupních bran do školky.

Takže pokud  máte chuť se do výzvy zapojit,  nazdobte doma  vajíčka, nebo vyrobte z papíru, kartonu nebo čehokoliv jiného, kreativitě se meze nekladou. Pak kdykoliv dojděte  k jedné ze vstupních bran do areálu 9. MŠ – KMŠ a na bránu Vaše výtvory zavěste. (Nezapoměňte si s sebou vzít provázek či stužku na zavěšení).

Těšíme se na  všechny Vaše krásné výrobky. :-)