Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je středa, 24. ledna, svátek má Miloš, gratulujeme!

Výroční zpráva o činnosti školy ve školním roce 2016/2017

Ředitel základní školy zpracovává každoročně výroční zprávu o činnosti školy za školní rok, zasílá ji zřizovateli a zveřejňuje vždy na přístupném místě ve škole dle par. 10 odst. 3 školského zákona 561/2004 Sb. v platném znění.

Výroční zprávu projednala pedagogická rada dne 10.10.2017 a schválila ji školská rada dne 12.10.2017.

Do výroční zprávy může každý nahlížet a pořizovat si z ní opisy a výpisy, anebo za cenu v místě obvyklou může obdržet její kopii.

Výroční zpráva o činnosti školy ve školním roce 2016/2017 je ke stažení zde.