Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Vzdělávací nabídka pro předškoláky – Podzim barví přírodu

Dobrý den všem rodičům a předškoláčkům, kteří v této době dlouhodobě nenavštěvují naší mateřskou školu. Patří vám velké poděkování za ohleduplnost. Pokud byste chtěli využít některých vzdělávacích aktivit, které právě s dětmi děláme ve školce, můžete pracovat s materiály, které jsou v příloze. Pokud by vám bylo něco nejasného, nebo jste potřebovali poradit, nebo se snad jen pozdravit, můžete nás kontaktovat na naší mailové adrese slunicka.5ms@seznam.cz, nebo telefonicky do naší MŠ.

Přejeme vám hodně zdraví a trpělivosti.

Anička a Marcelka

Podzim barví přírodu - ke staženíStáhnout soubor

Další Aktuality

Zápisy do mateřských škol pro školní rok 2021/ 2022

Aktivity pro třídu Kuřátka – Brouček

Aktivity pro třídu Modrý zvoneček – Jaro ťuká na vrátka (2)

Tyláček, všech čtenářů miláček…

Předběžné výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2021/2022

Aktivity pro Kuřátka