Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Vzdělávací nabídka pro předškoláky – Podzim barví přírodu

Dobrý den všem rodičům a předškoláčkům, kteří v této době dlouhodobě nenavštěvují naší mateřskou školu. Patří vám velké poděkování za ohleduplnost. Pokud byste chtěli využít některých vzdělávacích aktivit, které právě s dětmi děláme ve školce, můžete pracovat s materiály, které jsou v příloze. Pokud by vám bylo něco nejasného, nebo jste potřebovali poradit, nebo se snad jen pozdravit, můžete nás kontaktovat na naší mailové adrese slunicka.5ms@seznam.cz, nebo telefonicky do naší MŠ.

Přejeme vám hodně zdraví a trpělivosti.

Anička a Marcelka

Podzim barví přírodu - ke staženíStáhnout soubor

Další Aktuality

Kritéria k přijímání dětí do MŠ pro školní rok 2024/2025 a organizační pokyny

Předběžné výsledky zápisu do ZŠ pro školní rok 2024/2025

Akademie ke Dni matek 9. 5. 2024 v 17:30 hod. v DFŠ

Kritéria k přijímání dětí do prvních tříd k plnění povinné školní docházky od školního roku 2024/2025 a informace k organizaci a průběhu zápisu povinné školní docházky

Prázdninový provoz 2024 mateřských škol

Hledáme uklízečku/uklízeče do ZŠ