Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Vzdělávací nabídka pro předškoláky – Podzim barví přírodu

Dobrý den všem rodičům a předškoláčkům, kteří v této době dlouhodobě nenavštěvují naší mateřskou školu. Patří vám velké poděkování za ohleduplnost. Pokud byste chtěli využít některých vzdělávacích aktivit, které právě s dětmi děláme ve školce, můžete pracovat s materiály, které jsou v příloze. Pokud by vám bylo něco nejasného, nebo jste potřebovali poradit, nebo se snad jen pozdravit, můžete nás kontaktovat na naší mailové adrese slunicka.5ms@seznam.cz, nebo telefonicky do naší MŠ.

Přejeme vám hodně zdraví a trpělivosti.

Anička a Marcelka

Podzim barví přírodu - ke staženíStáhnout soubor

Další Aktuality

Veletrh volnočasových aktivit 24.9.2021 v Písku

Pro prvňáčky a jejich rodiče

Oznámení o zvýšení cen stravného pro děti a žáky od 1.9.2021

Tyláček č. 117 – letní čtení k vodě a na výlety

Kuřátková třída – odkaz na video

Sluníčková třída – předškoláci film. mp4