Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Vzdělávací nabídka pro předškoláky – Podzim barví přírodu

Dobrý den všem rodičům a předškoláčkům, kteří v této době dlouhodobě nenavštěvují naší mateřskou školu. Patří vám velké poděkování za ohleduplnost. Pokud byste chtěli využít některých vzdělávacích aktivit, které právě s dětmi děláme ve školce, můžete pracovat s materiály, které jsou v příloze. Pokud by vám bylo něco nejasného, nebo jste potřebovali poradit, nebo se snad jen pozdravit, můžete nás kontaktovat na naší mailové adrese slunicka.5ms@seznam.cz, nebo telefonicky do naší MŠ.

Přejeme vám hodně zdraví a trpělivosti.

Anička a Marcelka

Podzim barví přírodu - ke staženíStáhnout soubor

Další Aktuality

Výlet do ZOO- Kuřátková třída

Den dětí – Kuřátková třída

Jarní sklizeň – Kuřátková třída

Informační brožura pro rodiče budoucích prvňáčků

Повідомлення про спеціальний запис до дошкільного навчального закладу на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону № 67/2022 Зб. («лекс Україна» – освіта)

Školička pro budoucí prvňáčky