Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Vzdělávací nabídka pro předškoláky ze Sluníček – Letí, letí drak

Zdravíme všechny rodiče a děti ze Sluníček. Děkujeme vám za vaši spolupráci. Jelikož některé děti si ponecháváte v této nelehké situaci doma, rozhodli jsme se posílat i vašim dětem ukázku výchovné práce, které se nyní nezúčastňují.  Je pouze na vás (v prospěch vašich dětí), zda budete někzeré úkoly plnit. Rozhodně by to bylo velkým přínosem. Pokud byste potřebovali nějaký materiál (vytisknout pracovní listy, nebo barevný papír na výrobu) – můžete si jej vyzvednout v MŠ vždy od 10, 30 – 11h – po předchozí telefonické domluvě.

Děkujeme a přejeme hodně zdraví.

Vaše paní učitelky Anička a Marcelka.

 

Omlouváme se, za pozdní přiložení souboru ke stažení. Chybička se vloudila.

Letí, letí drak - ke staženíStáhnout soubor

Další Aktuality

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Aktuální informace Policie ČR

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 5.MŠ Fügnerovo nám.

Přihlášení stravy 5. MŠ

Informace pro rodiče dětí MŠ

Dodatek č. 1 ke kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022