Vzdělávací nabídka pro předškoláky ze Sluníček – Letí, letí drak

Zdravíme všechny rodiče a děti ze Sluníček. Děkujeme vám za vaši spolupráci. Jelikož některé děti si ponecháváte v této nelehké situaci doma, rozhodli jsme se posílat i vašim dětem ukázku výchovné práce, které se nyní nezúčastňují.  Je pouze na vás (v prospěch vašich dětí), zda budete někzeré úkoly plnit. Rozhodně by to bylo velkým přínosem. Pokud byste potřebovali nějaký materiál (vytisknout pracovní listy, nebo barevný papír na výrobu) – můžete si jej vyzvednout v MŠ vždy od 10, 30 – 11h – po předchozí telefonické domluvě.

Děkujeme a přejeme hodně zdraví.

Vaše paní učitelky Anička a Marcelka.

Omlouváme se, za pozdní přiložení souboru ke stažení. Chybička se vloudila.

Letí, letí drak - ke staženíStáhnout soubor