Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

Akce KMŠ – listopad 2017

- Každé pondělí  během listopadu chodí předškoláci na plavání.

– Každou středu probíhá kroužek pro všechny předškoláky a kroužek angličtiny pro přihlášené děti.

– Ve čtvrtek 2. listopadu jedeme na výlet do lesa.  Odjezd od školky v 8.15.  S sebou do batůžku pláštěnku, pití. Svačinu bereme ze školky, kdo chce, může si přibalit malou dobrotu. Pojedeme k muflonům, děti mohou vzít do batohu suché pečivo nebo vhodné ovoce či zeleninu pro zvířátka.

– V pátek 3. listopadu proběhne předvánoční focení dětí. Prosíme o příchod do 8.00. Náhled na styl fotografií si můžete prohlédnout na nástěnce v MŠ.

– V úterý  7. listopadu se koná „Světýlko“ s p. Kymlem, téma „David a Goliáš“. Začátek v 8.15.

– V pátek 10. listopadu proběhne v KMŠ tradiční „Martinská slavnost“ s hudbou, vyprávěním o svatém Martinovi, hrami a občerstvením. Prosíme, přiveďte děti do 8.00.

– Ve čtvrtek 23. listopadu jedeme na výlet do lesa.  Odjezd od školky v 8.15.  S sebou do batůžku pláštěnku, pití. Svačinu bereme ze školky, kdo chce, může si přibalit malou dobrotu.

– Ve čtvrtek 30. listopadu  se koná ve školce Adventní slavnost, prosíme o příchod do 8.30.

– V pátek 1. prosince půjdou předškoláci a starší děti na predvánoční výstavu do muzea.