Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je neděle, 15. prosince, svátek má Radana, gratulujeme!

Akce KmMŠ v listopadu 2019

- Stále můžete přinášet výrobky z akce Domácí tvoření rodičů a dětí. Letošní podzimní téma je „Bramborové potěšení“.

Způsob ztvárnění necháváme na fantazii dětí a rodičů.

-  V úterý 5.11. a 12.11. jdou starší děti  na plavání.

- Ve  středu 6. listopadu jedeme na výlet do lesa.   Pojedeme na Flekačky, odkud půjdeme k Novému rybníku. Odjezd od školky v 8.15.

S sebou do batůžku pláštěnku, pití. Svačinu bereme ze školky, kdo chce, může si přibalit malou dobrotu.

Každý čtvrtek od 12.30 se koná kroužek pro předškoláky „Kuliferda“ – příprava na školu, práce s pracovními sešity Kuliferda.

Vede paní učitelka Jitka, určeno pro všechny předškolní děti.

- V pondělí 11.listopadu proběhne v KMŠ tradiční „Martinská slavnost“ s hudbou, vyprávěním o svatém Martinovi, hrami a občerstvením. Můžete přispět něčím dobrým na společný stůl.

Prosíme, přiveďte děti do 8.00.

- V pátek 15. listopadu pořádá spolek KáMoŠ svatomartinské setkání. Začátek v 16.30 v sadu, poté  průvod se světýlky do školky, zde občerstvení.

Bližší podrobnosti budou na plakátku na nástěnce.

- Ve  středu 20. listopadu proběhne vánoční fotografování dětí.

Začátek v 8.00, náhled fotografií bude předem na nástěnce.

Ve  čtvrtek 21. listopadu jdou „plaváčci“ na sportovní dopoledne do sportovní haly.

Odchod z MŠ v 9.00, s sebou sportovní obuv vhodnou do tělocvičny, šortky a tričko

Ve středu 27.listopadu přijde do školky p. Ondřej Kyml s příběhem z cyklu „Světýlko“. Téma – „Advent“. Začátek v 8.15.

- V pátek 29. listopadu  se koná ve školce Adventní slavnost, prosíme o příchod do 8.30.