Dnes je neděle, 20. ledna, svátek má Běla, gratulujeme!

Akce našeho školního parlamentu: Dobro-druzi = Pošlete děti z Dětského domova Písek na letní tábor!

Nám – členům Žákovskému parlamentu ZŠ J.K. Tyla, není naše okolí lhostejné a zapojujeme se pravidelně do různých charitativních akcí. Míst, kde je třeba pomáhat, je spousta. My jsme se tentokrát rozhodli pomoci Dětskému domovu v Písku, jelikož v něm žije i několik našich spolužáků a rádi bychom jim dopřáli hezčí letní prázdniny. Proto si velmi vážíme toho, že nás Nadace Via vybrala do projektu Dobro-druzi, díky kterému můžeme vybrat pro dětský domov více peněz. Podpořte děti z Dětského domova v Písku a Nadace Via každou Vaší korunu zdvojnásobí až do celkové výše 20.000 Kč.

Rádi bychom pomohli touto internetovou sbírkou a také dvěma benefičními akcemi. 16. ledna 2019 plánujeme orientační „běh“ centrem města Písek a v dubnu 2019 uspořádáme Zábavné odpoledne pro děti a rodiče v areálu ZŠ J. K. Tyla. Našim cílem je tedy finančně podpořit Dětský domov Písek. Pojďte do toho s námi.

Více informací naleznete zde.

Děkujeme.