Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je úterý, 24. dubna, svátek má Jiří, gratulujeme!

Biblické příběhy v KMŠ

Děti v Křesťanské mateřské školce se pravidelně seznamují s některými základními biblickými příběhy. Cyklus jednotlivých setkání s vyprávěním, pohybovými hrami, zpíváním a výtvarným tvořením na bilická témata nazýváme Světýlko. Některá témata zpracovávají samostatně učitelky ve školce, občas nám přijou vypomoci také přátelé z některých církví působících v Písku.

V polovině října jsme přivítali v rámci „Světýlek“ v KMŠ paní Heczkovou z Elimu, která dětem přiblížila příběh o Abrahámovi. Dětem se poutavé vyprávění, hraní i tvoření velmi líbílo.

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/