Dnes je sobota, 19. září, svátek má Zita, gratulujeme!

Dobrodružné putování

Hledat správnou pohádku dané postavičce není jen tak. Dětem z naší školky se to ale podařilo. Pomocí pohádkového kouzelného vozu se děti seznámily s vlkem, Otesánkem a dalšími postavami z klasických pohádek.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????