Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Fandíme zdraví – tématická videa

Dobrý den,

v rámci projektu Fandíme zdraví (Vím co jím a piju), do kterého jsme od září zapojeni, vznikla níže uvedená videa. Navazují také na besedy ve škole s výživovými poradci. Při jejich vzniku pomáhaly i postřehy z naší školní jídelny. My je využijeme ve výuce i pro zaměstnance, ale informace v nich jsou určeny i rodičům a široké veřejnosti. Najděte si chvilku na jejich shlédnutí.

Zde je odkaz na 6 videí Fandíme zdraví.

https://www.youtube.com/watch?v=Haak5od0rjM&list=PL9IynminI4W78Es-EKOb25ebCq0oJqn22

 

Videa pro jídelny:

Ryby

Zelenina

Polévky

 

Pro 1. stupeň:

Pyramida výživy

Pyramida pohybu

 

a pro 2. stupeň:

Energetická balance

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Dodatek č. 1 ke kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022

Nabídka volného místa – výuka na 2. stupni ČJ/OV/AJ

Kritéria k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 a pokyny k organizaci zápisu 5. MŠ Fügnerovo nám. 47, Písek, 11. MŠ Na Ryšavce 241, Písek, 9. MŠ a Křesťanská MŠ, Alšova 1930, Písek

Formulář žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání v MŠ

Zápis z losování žadatelů o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022 ze dne 16. 4. 2021

Seznam žadatelů/dětí pod přiděleným registračním kódem přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022