Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Informace ke školnímu stravování od 12.4. a 19.4.2021

Dobrý den vážení rodiče,
přinášíme informaci o organizaci stravování. Vše vzniká v návaznosti na aktuální pokyny a samozřejmě se předem omlouváme za možné drobné komplikace.

 

Prezenční/Rotační výuka
Od 12.4.2021 mají na týden obědy plošně přihlášeny žáci 1. a 2. tříd komplet a 5.A a 5.B. Tito žáci mají na týden od 19.4.2021 obědy plošně odhlášeny (proběhlo nyní). V týdnu, kdy jsou doma na distanční výuce mohou samozřejmě dál chodit do jídelny pro dotovanou stravu. Pokud jste již dříve nastavovali změny, prosíme o kontrolu a případně nové objednání.

 

 

Od 19.4.2021 budou mít na týden obědy plošně přihlášeny žáci 3. a 4. tříd komplet a 5.C a 5.D. Ti je mají samozřejmě na týden od 12.4.2021 odhlášeny, lze si samozřejmě opět objednat stravu v režimu distanční výuky. Opět prosím raději ještě překontrolujte.

 

 

Pokud někdo nebude v  týdnech prezenční výuky ve škole, prosím odhlaste si obědy individuálně. Odběr dotované stravy je podmíněn prezenční výukou ve škole nebo výukou distanční, v tomto případě není tedy umožněn, kromě prvního dne absence. Lze odebírat jako cizí strávník za cenu nedotovanou. (Víme, že o tom právě jedná MŠMT, stejně jako o nároku na ošetřovné, a může se to změnit…).

 

 

Distanční výuka

Podmínky se pro 6.-9. třídy nemění (jak na 1. stupni vysvětleno výše), vše je na individuálním přihlašování a odhlašování.
Mění se časový interval pro odběr stravy pro distanční výuku a cizí strávníky, a to pouze od 12:30 do 14:00 hodin (po jídle žáků přítomných ve škole 10:45-12:15 dle pokynů).

 

 

Mateřské školy

Informace předaly paní vedoucí učitelky. Platí, že nárok na dotovanou stravu mají všechny děti, takže i předškoláci, kteří jsou doma, a mladší děti, které jsou také doma. Vyzvedávání v mateřských školách, jídlo v rozsahu svačina-oběd-svačina za běžnou dotovanou cenu.

 

 

Pokud by byl časový problém s online přihlášením/odhlášením nebo nebylo něco jasné, využijte telefony pana vedoucího Tomeše tel: 739 533 454 nebo kanceláře ŠJ tel: 736 523 427.

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Roztančený podvečer Tylovky v Elimu 

Lerní příměstské tábory – ještě jeden termín :-)

Akce DUBEN, KVĚTEN

Vzdělávací program – Ptactvo – Sluníčka

Vzdělávací program – Ptactvo – Jahůdky

Balónková show – Jahůdková třída