Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Inkluzivní vzdělávání pro školy zřízené městem Písek – Letní příměstské na Tylovce

Letošní letní prázdniny jsou poslední, kdy se uskuteční dva turnusy příměstského tábora pro žáky ohrožené školním neúspěchem. Bude to v termínech 25.-29.7. a 15.-19.8.. Během celého týdne se opět zaměříme na rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti pomocí pracovních listů. Budeme realizovat i další aktivity – např. v Prácheňském muzeu se seznámíme s historií města, na sportovní aktivity využijeme školní hřiště, tělocvičny či místní Lezetop. Nezapomínáme ani na celodenní výlet či moderní technologie v našich učebnách IT. To vše díky podpoře našeho města. Děkujeme.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Run and Help – Sportujeme pro Šimona

Školní e-shop bude otevřen od pondělí 20. 5. 2024!

Hledáme posilu do školní kuchyně

Derniéra pohádky O staré vrbě!

Školička pro budoucí prvňáčky

Dodatek č. 1 ke Kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2024/2025