Inkluzivní vzdělávání pro školy zřízené městem Písek – Letní příměstské na Tylovce

Letošní letní prázdniny jsou poslední, kdy se uskuteční dva turnusy příměstského tábora pro žáky ohrožené školním neúspěchem. Bude to v termínech 25.-29.7. a 15.-19.8.. Během celého týdne se opět zaměříme na rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti pomocí pracovních listů. Budeme realizovat i další aktivity – např. v Prácheňském muzeu se seznámíme s historií města, na sportovní aktivity využijeme školní hřiště, tělocvičny či místní Lezetop. Nezapomínáme ani na celodenní výlet či moderní technologie v našich učebnách IT. To vše díky podpoře našeho města. Děkujeme.