Dnes je pondělí, 22. dubna, svátek má Evžénie, gratulujeme!

Komentář ředitele školy k aktuálním tématům z třídních schůzek 25.9.2018

Děkuji všem rodičům za účast na třídních schůzkách, projednání všech bodů navrhovaného programu a zpětnou vazbu, která nám pomáhá o školních věcech a školním životě přemýšlet a směřovat nás dál v naší vizi být školou, kde si každý najde svoje. V následujících řádcích jsem se pokusil šířeji a v souvislostech (tentokrát je to dlouhé) odpovědět na jednotlivé dotazy či situace.

Komentář ředitele školy k aktuálním tématům z třídních schůzek 25.9.2018 ke stažení zdeStáhnout soubor