Mravenečci KARANTÉNA

V důsledku výskytu COVID-19 pozitivního případu je ve třídě Mravenečci od 10. 1.2022 – 21.1. 2022 (včetně) vyhlášena karanténa!

Stručné info pro rodiče:

– Děti, které byly přítomny v MŠ ve dnech 6.1.- 7.1. jsou v karanténě a musí absolvovat PCR test. Rodiče bude kontaktovat KHS – viz informace KHS

– V úterý 11.1. bude fungovat  pro mravenečky (nově příchozích)  třída SOVIČEK – pouze pro děti, které nejsou v karanténě. Děti budou smíchané z obou tříd,  prosíme tedy,  uvažte, zda docházku nutně potřebujete. Prosím nahlaste nám předem  případnou docházku prostřednictvím přihlášené stravy.

– Od 12.1. budou v provozu už všechny třídy s částečným personálním oslabením. Prosíme rodiče, před návratem do MŠ nám dejte vědět  výsledek PCR testu, nejlépe pomocí sms  se jménem dítěte.

– Obědy budou všem odhlášeny na úterý 11.1. a středu 12.1.  Od 13. 1. si prosíme odhlaste obědy sami, nelze odhlásit již  plošně.

- Na děti  je možné požádat o vystavení OČR na mailu: veronika.hodikova@zstylova.cz.  V mailu napište jméno dítěte a datum, na kdy potřebujete očr. Potvrzení k OČR se vydává až po ukončení karantény.

Instrukce Krajské hygienické stanice:

! Rezervace termínu odběru je nutné provést co nejdříve skrze rezervační systém nemocnice Písek nebo přes jiné odběrové místo. https://portal.jihnem.cz/Reservations/Home/Covid/cs/public_companies/3/public_services/covid?layout=body.

! Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však zvýšit hygienická pravidla a sledovat zdravotní stav.

KHS tel. 387 712 603