Akce KMŠ leden a únor 2022

- Ve čtvrtek 13.1.  se koná literárně výtvarný program s lektorkou V. Lukášovou „O mráčkovi“  na motivy stejnojmenné knihy Pavla Čecha.

Začátek v 8.30.

– Ve středu 2. února přijede divadlo Zvoneček s pohádkou „O neposlušných kůzlátkách“, začátek v 10.00.

– V pátek 4.2. jsou školní pololetní prázdniny. MŠ je  normálně v provozu, případnou plánovanou nepřítomnost  dětí prosíme včas oznámit.

– Ve  středu 9.2 se koná program z cyklu “ Světýlko“ s P. Viktorem Jakovičem, téma –  biblický příběh „O Samaritánovi“, začátek v 8.15.

– V týdnu od 14.2. do 18.2. jsou jarní prázniny, MŠ funguje v prázdninovém provozu.

Kdo potřebuje přihlásit dítě k docházce na prázdniny, prosíme, kvůli kuchyni nutno přihlásit nejpozději do 1.2.!

Nezapoměňte na odhlášení obědů. Školka nebude o prázdninách uzavřena, není proto možné odhlásit obědy plošně.

– Ve čtvrtek 24.2. se koná v KMŠ vyšetření školní zralosti předškoláků, přijede opět Mgr.  Hana Imlaufová z KPPP Praha. Dopoledne proběhne vyšetření dětí dle zájmu rodičů, odpoledne  bude setkání  paní psycholožky s jednotlivými rodiči.

Bližší informace budou na nástěnce

–   Na masopustní úterý 1.3. plánujeme ve školce karneval, můžete s dětmi připravovat masky. Podrobnosti upřesníme na nástěnkách a zde.