Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Národní plán doučování

Nabídka doučování pro všechny zdarma

Ministerstvo školství připravilo nový projekt, o kterém už jste jistě slyšeli.

 

Národní program doučování nabízí a financuje v období září-prosinec 2021 všem zájemcům ve školách doučování šité na míru.

 

Cílem je zmírnit negativní dopady výluky prezenční výuky v důsledku pandemie COVID-19. Věříme, že doučování může přinést mnohým žákům úspěch a uznání. Je to šance… Doučování nemusí být jen dohánění učiva pro dobré známky. Je to příležitost pro učitele i žáky najít k sobě i k předmětu osobnější a bližší vztah. Nechceme jen dohánět zameškané, je to příležitost také poznávat dosud skryté.

 

Je primárně určen pro žáky ohrožené školním neúspěchem, což je prakticky každý, kdo cítí, že by mu doučování pomohlo.

 

Doučování bude probíhat ve skupinkách i individuálně, vždy před či po vyučování, je určeno pro první i druhý stupeň. Povedou je pedagogičtí pracovníci školy (učitelé, asistenti, vychovatelé) případně další najatí externisté (studenti VŠ apod.). Doučování může probíhat z každého předmětu, o který budete mít zájem, prioritně z českého jazyka, matematiky, cizích jazyků a dalších naukových předmětů.

 

Co dělat v případě zájmu? Můžete si přihlásit doučování přes anketu jako kroužek i s možností volby předmětu. Můžete také rovnou oslovit vyučující (osobně, písemně přes eŽK či email) a domluvit se s nimi. Stejně tak budeme my oslovovat žáky a nabízet jim tuto vzdělávací příležitost.

 

Zahájení: předpoklad v týdnu od 13.9.2021

 

Doučování je pro žáky zdarma.

Přejeme všem klidný a zdravý start do nového školního roku 2021/2022.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

OČR

PF 2022

Participativní rozpočet ve škole – pobytové atrium

Vánoce na Tylovce e-katalog

Vánoční jarmark a Charitativní stánek na náměstí – zrušeno

Charitativní prodej andílků z Tylovky ve středu 1.12.2021 na Velkém náměstí