Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Nové hřiště Vítka Krejčího na Tylovce!

Ještě než skončily prázdniny bylo v sobotu 26. srpna v areálu ZŠ J. K. Tyla hodně živo.

Své hřiště tu za přítomnosti představitelů města, basketbalové federace a velké rodiny píseckých Sršňů otevřel pátý Čech, momentálně jediný, v NBA a reprezentační rozehrávač Vít Krejčí, který je nejslavnějším odchovancem píseckých Sršňů.

Celá akce odstartovala hodinu po poledni přestřižením pásky. Pak následovalo hromadné focení s třiadvacetiletým basketbalistou, který usiluje o místo na slunci v NBA, na řadu přišly dovednostní soutěže, autogramiáda, řada dalších basketbalových atrakcí a celou akci uzavřela basketbalová exhibice.

Krejčí se na rekonstrukci hřiště, která stála 1,2 milionu korun finančně podílel, přispěla i hráčská asociace NBA, město Písek, Česká basketbalová federace a Krejčího zastupující agentura PP Group. Rekonstrukce probíhala od poloviny června. Vedle nového povrchu tvořeného pryží ze speciálních granulí a pojiva polyuretanu přibyly i dva nové koše a tribuna.

Díky odstranění části oplocení dojde ke zpřístupnění hřiště širší veřejnosti. hřiště je k dispozici každý den od 15:30 do 21:00 hodin v letním období (duben-říjen) a do 17:00 hodin  v zimním období (listopad-březen) pokud dovolí klimatické podmínky. Hřiště je přístupné i o víkendech (otevřena je pouze brána z Palackého sadů) od 9:00 hodin s koncem viz výše. Areál je pod dohledem kamerového systému, správce hřišť a Městské policie Písek.

 

Stáhnout soubor

    20221205_142405INN_49821INN_49823INN_56894INN_56899INN_56901IMG_7527IMG_7533IMG_7551IMG_7584IMG_7600IMG_7645IMG_7722

Další Aktuality

Strážní andělé

Program třídních schůzek 26.9.2023 a vyúčtování příspěvku Spolku rodičů

Goistické Kameny v po šesté Písku

Pozvání na třídní schůzky a na schůzku třídních důvěrníků

Úspěchy v soutěži v programování

Naše škola zavádí program KiVa!