PLán akcí KMŠ únor 2017

- Plánovaný výlet  do lesa ve čtvrtek 2. 2.  je zrušen z důvodu nepříznivého počasí (cesty v lese jsou neschůdné). Těšíme se, že na začátku března se  výlet do lesa konečně uskuteční.

– V pondělí 6. února přijede do KMŠ divadlo „Kolem“  s pokračováním pohádky Kamarádství nad zlato. Začátek v 8.30.

– Ve středu 8. února  nás navštíví P. Cyril Havel s dalším tématem z cyklu Světýlko, začátek v 8.15.

– Od pondělí 20. února do pátku 24. února jsou jarní prázniny, KMŠ má otevřeno i pro děti z 9. MŠ. Kdo potřebuje přihlásit dítě k docházce, prosíme nejpozději do 10.2.

– V pondělí 27. února jdou předškoláci  do Prácheňského muzea na 1. setkání z cyklu „O človíčkovi“. Na tento naučný program budou  děti chodit každé pondělí až do 3. dubna. Prosíme, přivedťe  předškoláky  do KMŠ nejpozději do 8.30, kdy budou svačit a následně odcházet do muzea.

– V úterý 28. února je masopustní úterý, v KMŠ pořádáme karneval. Začínáme hned v 8.00, přiveďte děti do tříd již v maskách.  Rodiče mohou přispět drobným občerstvením  či pitím.