Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Už jsme jako školáci, připraveni na práci?

Děti ze Sluníčkové třídy měly možnost ukázat učitelkám z jiných mateřských školek, jak jsou na tom po stránce pohybové, rozumové, ale i kázeňské. Chovaly se jako opravdoví školáci a šlo jim to skvěle. Sladká odměna je neminula.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Vánoční jarmark a Charitativní stánek na náměstí – zrušeno

Charitativní prodej andílků z Tylovky ve středu 1.12.2021 na Velkém náměstí

Kamarádi z hmyzí říše

Pozvánka dna Drakiádu školního parlamentu

Reportáž z Tylovky na stránkách aktuálního vydání Učitelských novin…

Kamarádi z hmyzí říše