Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

Už jsme jako školáci, připraveni na práci?

Děti ze Sluníčkové třídy měly možnost ukázat učitelkám z jiných mateřských školek, jak jsou na tom po stránce pohybové, rozumové, ale i kázeňské. Chovaly se jako opravdoví školáci a šlo jim to skvěle. Sladká odměna je neminula.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

Omezený provoz 5. MŠ v září 2020

Omezení provozu 5. mateřské školy

Úřední hodiny ve škole o prázdninách

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!