Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Už jsme jako školáci, připraveni na práci?

Děti ze Sluníčkové třídy měly možnost ukázat učitelkám z jiných mateřských školek, jak jsou na tom po stránce pohybové, rozumové, ale i kázeňské. Chovaly se jako opravdoví školáci a šlo jim to skvěle. Sladká odměna je neminula.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Cesta za pokladem – Jahůdky

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Aktuální informace Policie ČR

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 5.MŠ Fügnerovo nám.

Přihlášení stravy 5. MŠ

Informace pro rodiče dětí MŠ