Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je neděle, 22. září, svátek má Darina, gratulujeme!

Plánované akce KMŠ – červen 2019

- V pondělí 3 . června  proběhne v KMŠ oslava dne dětí. Pokud bude hezké počasí, budeme slavit na zahradě, soutěže pro děti zajistí žáci ze ZŠ J.K.Tyla.

Prosíme o příchod do 8.00.

– Ve čtvrtek 6. června jdou starší děti („plaváčci“) na sporotvní dopoledne do sportovní haly. S sebou děti potřebují sportovní obuv vhodnou do tělocvičny, tepláky či kraťasy, tričko a pití.

– Ve čtvrtek 13. června  od 17.00 se koná rodinná zahradní slavnost „Rozloučení s předškoláky“ se soutěžemi pro děti s rodiči a s opékáním buřtů.  Následuje spaní předškoláků v MŠ.

Podrobnosti budou vyvěšeny na nástěnce.

– Ve středu 19. června od 8.30 se koná na zahradě akce „Bezpečný pes“  – setkání s pejsky a jejich chovateli a cvičiteli. prosíme o příchod do 8.00.

– V červenci a v srpnu je prázdninový provoz. Do MŠ se přijímají pouze děti, které jsou přihlášeny, přihlašování ukončeno 31.5.2017. O prázdninách se stravné i školné platí  v hotovosti předem při nástupu do jednotlivých školek.