Poděkování

Rádi bychom poděkovali touto cestou policistům, kteří věnovali svůj čas našim dětem z 5. MŠ v Písku. Vřelým a empatickým přístupem podali dětem základní informace o jejich povolání, předvedli svoji policejní výbavu, ale především dopřáli dětem zážitek, na který dlouho nezapomenou. Sedět na opravdové policejní motorce, zkusit si pouta, držet obušek, pouštět policejní sirénu a mnoho dalšího si mohly děti vyzkoušet díky vašim kolegům. Vážíme si času, který jste nám věnovali, a děkujeme za zpestření našeho výchovně vzdělávacího procesu.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????