Dnes je čtvrtek, 26. listopadu, svátek má Artur, gratulujeme!

Výlet dětí z 5. MŠ

Návštěva ZOO v Hluboké nad Vltavou patří k tradičním výletům naší MŠ. Zvířátka jsou oblíbená u každého dítěte a pokaždé v nich vyvolávají pocit radosti a údivu. Stále je na nich co pozorovat a obdivovat. I letos se nám předvedly v plné své kráse a nezklamalo ani počasí.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????