Podzimní brigáda

Milé maminky, tatínkové, milé děti.

Po vyhodnocení aktuální situace jsme se rozhodli, že Podzimní brigádu uskutečníme, ale v tzv. covidovém režimu. Školní zahrada je Vám zcela přístupná od pondělí do pátku v následujících časech.

15:00-16:00 hod.

16:00-17:00 hod.

17:00-18:00 hod.

K tomu nám i vám poslouží rozpis, do kterého se můžete, budete-li chtít, zapisovat. Strávíte tak s vašimi dětmi společné chvíle při hrabání listí, a spojíte tak pobyt na čerstvém vzduchu s užitečným. Rozpis slouží k tomu, aby nedocházelo ke kumulaci více osob, podle vládního opatření.

Všem moc děkujeme

Kolektiv 11.MŠ

Náčiní a nářadí máme omezené. Máte-li možnost, přineste si své.

—————————————————————————————————————————————————-

Milí rodiče,

Prosíme Vás, kdo by nám mohl pomoci s drobnou montáží nových hracích prvků, nechť se napíše na přiložený rozpis pod názvem „ Konstruktivní brigáda“

Rozpis je koncipován tak, aby nedocházelo ke kumulaci osob, než je v době covidu povoleno. ( 2x dospělá osoba na jeden čas)