Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Provoz KMŠ v listopadu

Vážení rodiče,

provoz KMŠ od 2. listopadu  zatím zůstává beze změny, máme otevřeny obě naše třídy.

Vzhledem k tomu, že epidemiologická situace se  bohužel nezlepšila, stále zůstává v platnosti doporučení zřizovatele o omezení docházky těch, kdo si mohou děti nechat doma.  Jde o doporučení, záleží tedy na konkrétních možnostech a potřebách dané rodiny. V posledních týdnech některé školky či třídy v Písku byly zcela uzavřeny kvůli karanténě. Samozřejmě při vyšším počtu dětí ve třídách se  zvyšuje i riziko nákazy mezi dětmi a zaměstnanci.

 

Prosíme rodiče, aby uvážili podle svých  potřeb a možností docházku dětí do MŠ a informovali nás o případném odhlášení dětí. Plánované akce se budou uskutečňovat či přesouvat podle aktuální situace. Zatím vyčkáváme na to, co přinese další jednání vlády o uzavření  jednotlivých stupňů škol a co na základě výsledků jednání rozhodne zřizovatel MŠ.

V případě, že se rozhodnete nechat děti doma, prosím, nezapomeňte dětem odhlásit obědy přes aplikaci Strava.cz

 

Vzpomínám na všechny děti,  každé z nich nám ve školce chybí a stýská se nám po společných činnostech, zpívání, cvičení, hraní a povídání. Z celého srdce věřím, že vše dobře dopadne a sejdeme se ve školce v plném počtu co nejdříve.

 

Držím Vám palce, abyste dokázali  v dané situaci vidět malé radosti každého dne a uměli si užívat společný čas doma k dobru Vás všech.

Myslím na Vás :-)

 

Vaše p. uč. Lenka

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Plán akcí KMŠ – červen 2023

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2023/2024 – 9.MŠ a KMŠ, Alšova 1930, Písek

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ a zájmové vzdělávání a školské služby školní družiny a školního klubu pro školní rok 2023/2024

O staré vrbě

ZNOVU PŘIPOMÍNÁME! Testování IQ se společností MENSA ČR v naší škole pro naše žáky, žáky dalších škol a dospělou veřejnost